• دستگاه رسوبگیر آب ( مغناطیسی و الکترو مغناطیسی )

  دستگاه رسوبگیر آب ( مغناطیسی و الکترو مغناطیسی )

  بازدید کننده محترم در این آگهی قصد داریم یک رسوبگیر جدید آب را معرفی و عرضه نمائیم لطفا جهت انتخاب صحیح دستگاه رسوب گیر آب 8 مورد ذیل را مطالعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر از وب سایت ما به آدرس www.sepied.com بازدید و یا با شماره تلفن های ذکر شده در پایان آگهی تماس حاصل فرمائید .


  تعریف :

  دستگاهی است مغناطیسی جهت جلوگیری از ایجاد رسوب و از بین بردن رسوبات قبلی در لوله های آب و تمام سیستم های خانگی و صنعتی که با آب کار میکنند در دو نوع 1- مغناطیسی : که منبع انرژی آن یک مگنت مغناطیسی دائمی میباشد و هزینه تامین انرژی ندارد. 2- الکترومغناطیسی : در این مدل برای تامین انرژی از برق استفاده میشود و نسبت به مدل اول تخصصی تر و میزان اثر گذاری بیشتری دارد . هر دو مدل بدون نیاز به هزینه نگهداری و اپراتوری میباشند و حجمی کوچکتر و قیمت مناسبتر نسبت به رسوبگیرهای دیگر دارند .


  مکانیسم عملکرد رسوبگیر مغناطیسی و الکترومغاطیسی :

  به زبان ساده با اعمال یک میدان مغناطیسی متغیر در مسیر جریان آب، املاح رسوب گذار موجود در آب ( که عمدتا بی کربنات ها هستند) از حالت یونی خارج شده و به حالت مولکولی تبدیل می شوند. که ماحصل آن تبدیل کریستال یونی (کلسیت که ساختار آن چسبنده و سخت است) به کریستال مولکولی (آراگونیت که ساختار آن نرم و غیر چسبان است) می باشد. که این مولکولها به هم ملحق شده و پدیده دانه برفی را بوجود می آورند که به صورت شناور در آب قرار دارند به طوری که نه تنها دیگر رسوب نمی کنند بلکه امکان حذف این دانه های درشت با فیلترهای نسبتا ساده امکان پذیر است. این عمل باعث آزاد شدن آب می شود که نتیجه آن کاهش کشش سطحی و افزایش حلالیت آب است. نکته دیگر اینکه آب مغناطیسی توانایی کندن رسوبات قبلی موجود در لوله ها را دارد. این دستگاه ها هیچ ماده ای به آب اضافه یا از آن کم نمیکنند در واقع با تغییرات فیزیکی توضیح داده شده مانع از تشکیل رسوب آب میشوند بنابرین روی کیفیت آب آشامیدنی تاثیر منفی نمی گذارند و علاوه بر صنعت در محل هایی که از آب برای مصارف آشامیدنی استفاده میشود مانند ساختمانهای مسکونی بدون نگرانی قابل استفاده است.


  مورد مصرف رسوبگیر مغناطیسی و الکترومغناطیسی :

  یکی از مشکلات دستگاههای صنعتی و خانگی که با آب کار می کنند ناشی از جرمی است که درون لوله ها و مخازن این دستگاهها بسته می شود و باعث مشکلات زیادی که در ذیل کاملا ذکر شده مانند : ضخیم شدن جداره مخازن حرارتی  و مصرف انرژی بیشتر جهت گرم کردن آب و در نتیجه سوختن جداره مخزن ، پایین آمدن راندمان دستگاه، کاهش سرعت انتقال آب و اتلاف انرژی در مسیر، کاهش عمر دستگاه ها و لوله ها می شود که سالانه کارخانه جات و خانه دارها مجبورند هزینه و وقتی را صرف تعویض یا تمیز نمودن قطعات و دستگاهها نمایند. کارایی دستگاه رفع مشکلات فوق الذکر و بصورت دقیقتر مشکلات ذکر شده درذیل میباشد :
  1-سیستم شوفاژ ، موتور خانه ها و مبدل  های حرارتی  .
  2 - برج های خنک کننده و پکیج یونیت .
  3- چیلرها ، ایرواشرها و تهویه مطبوع .
  4- بویلرهای آب ، منابع کویلی .
  5- استخر ، سونا ، جکوزی و کارواش .
  6- صنایع غذایی و لبنی ، خطوط تولید نوشابه و آب معدنی .
  7- هتل ها ، رستوران ها ، بیمارستان ها و مراکز دندان پزشکی .
  8- سیستم های خنک کننده نورد دستگاههای چاپ .
  9- دستگاههای تزریق پلاستیک .
  10- خطوط نورد فلزات .
  11- کوره های القایی ، خطوط و قالبهای ریخته گری ، پرس هیدرولیک .
  12- کارخانجات نساجی ( شستشو ی الیاف ) .
  13- کشاورزی ( آبیاری بارانی و قطره ای) .
  14- سیستم های خانگی نظیر کولر آبی ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، قهوه جوش و شیر آب گرمکن و آب سرد کن .
  15- کارگاههای تولید و تکثیر ماهیان خاص و پرورش ماهیان گرمابی و سردآبی .
  16- کارگاهای پرورش ماکیان اعم از مرغداری های تخم گذار و گوشتی .
  17- دامداریها وگاوداریهای شیری .


  آثار مخرب رسوبات :

  1- ایجاد خردگی و پوسیدگی از طریق الکترولیز بین لایه رسوب و فلز بدنه در تمام سیستم هایی که با آب کار میکنند.
  2 - تجمع رسوب در لوله ها باعث کند شدن حرکت آب گرم در لوله شده در نتیجه آب گرم قبل از رسیدن به محل مصرف دوباره خنک میشود.
  3- ضخیم شدن جداره مخازن حرارتی ، درنتیجه مصرف حرارت بیشتر برای گرم کردن آب که باعث سوختن و فرسوده شدن جداره مخازن حرارتی  میشود.
  4- مسدود شدن لوله ها و شیرها که باعث کاهش جریان آب و کوتاه شدن عمر آنها میشود.
  5- کاهش راندمان کار مبدل  ها و موتور خانه ها.
  6- سوراخ شدن لوله ها در اثر استفاده از مواد شیمیایی و جرم گیرها برای رسوب زدایی.
  7- رسوب ایجاد شده بر منافذ آبپاش ها و قطره چکانها و کاهش دبی و ایجاد اخلال در آبیاری مناسب .
  8- کاهش راندمان کار لوازم حرارتی  و برودتی ماند آب گرمکن ، پکیج ، برج های خنک کننده و کندانسور ها.
  9- رسوب ایجاد شده بر روی سطوح المنت ها ماند عایقی قوی در برابر انتقال حرارت عمل نموده و در نتیجه در اینگونه لوازم از قبیل انواع لوازم خانگی ، پکیج ها و ... بواسطه ایجاد رسوب شاهد اتلاف انرژی زیادی هستیم .
  10- ترکیدن لوله ها بر اثر فشار بیش از حدی که به دلیل گرفتگی بر آنها وارد می گردد .
  11- رسوب ایجاد شده در سیستم های آب خوری طیور نظیر نیپل که در پایان دوره با مصرف مبالغ هنگفتی با مواد شیمیایی رسوب زدایی می شود .


  مزایا نسبت به رسوبگیرهای دیگر :

  1)مهمترین نکته این که این دستگاه هیچ ماده ای به آب اضافه یا از آن کم نمی کند و در مدل الکترومغناطیسی حتی تماس مستقیم با آب نداشته بنابرین هیچ گونه تاثیر منفی بر روی آب آشامیدنی نمی گذارد و بدون نگرانی در هر محل با هر نوع مصرف آبی قابل اجرا است .
  2)قیمت پایین تر .
  3)حجم کمتر ( فضای بسیار کمی را اشغال میکند و جزئی از لوله آب میشود. )
  4)نیاز به صرف هزینه و وقت جهت نگهداری و اپراتوری ندارد.
  5)نصب و راه اندازی ان بسیار ساده بوده و حتی توسط خود مصرف کننده با مطالعه کاتالوگ و CD مربوطه امکان پذیر است .
  6)بدلیل حجم بسیار کوچک آن در هر مکانی قابل نصب و استفاده است.


  تفاوت مدل مغناطیسی و الکترومغناطیسی :

  1)مدل مغناطیسی با دارا بودن مگنت ( آهن ربا ) مغناطیسی انرژی لازم خود را تولید میکند و نیاز به مصرف انرژی نداشته و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میشود ولی بدلیل اینکه این تولید انرژی آن بسته به دبی آب دارد و به مرور با گذشت زمان ضعیف میشود میزان شدت تاثیر گذاری آن نسبت مدل الکترومغناطیسی کمتر است و مدل الکترو مغناطیسی با مصرف برق کار میکند.
  2)برای نصب مدل مغناطیسی باید بخشی از لوله را به اندازه طول رسوبگیر برش داده و رسوبگیر را جایگزین لوله در آن محل نمود ولی در مدل الکترومغناطیسی آنتن هایی به صورت سیم پیچ به رسوبگیر وصل میشوند که باید آنها را در فواصل معیین به دور لوله مورد نظر پیچاند و دیگر نیاز به برش لوله نبوده و نصب آن ساده تر بوده و به راحتی قابلیت جابجایی دارد و بر روی لوله های فلزی و پلاستیکی قابل اجرا است.
  3)قیمت مدل مغناطیسی به دلیل وجود مگنت ( آهن ربا ) در آن نسبت به مدل الکترومغناطیسی بالاتر است.
  4)مدل مغناطیسی معمولا بر روی لوله هایی تا قطر 2 اینچ وجود دارد و بالاتر از آن را تحت پوشش قرار نمی دهد ولی مدل الکترومغناطیسی معمولا برای لوله هایی تا قطر 8 اینچ وجود داشته و برای قطرهای بالاتر تا 40 اینچ هم طبق صفارش مصرف کننده ساخته میشود.


  خدمات و گارانتی :

  1)مشاوره قبل از خرید .
  2)فروش به قیمت روز .
  3)نصب و راه اندازی در محل و یا ارائه CD آموزش نصب .
  4)3 سال گارانتی .


  دیگر محصولات ما :

  مشاوره ، عرضه و فروش انواع دستگاههای تصفیه آب به روشهای مختلف برای کاربری های متفاوت خانگی ، صنعتی و تجاری شامل :
  1)دستگاه تصفیه آب آشامیدنی خانگی از 3 تا 7 مرحله ای با سیستم فیلتراسیون و اسمز معکوس ( RO ) .
  2)دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس ( RO ) صنعتی برای مرغداری ، نساجی ، صنایع غذایی ، آزمایشگاهها ، نوشابه سازی ، جت موتور ها ، تولیدات شیمیایی و دیگر صنایع .
  3)سیستم تصفیه ورودی ساختمان ( فیلتراسیون ) .
  4)دستگاه های ضد عفونی و گند زدای آب ( UV ) ( تزریق گاز ازن O3 ) ( تزریق کلر CI2 ) برای استخر ، خانگی ، صنایع غذایی و بهداشتی ، آزمایشگاهی و... .
  5)انواع تصفیه آب تجاری و نیمه صنعتی برای رستورانها ، آشپزخانه ها ، هتل ها ، مغازه ها و... .

  6)انواع رسوب گیرهای کوچک و بزرگ خانگی و صنعتی برای سیستم های حرارتی  و برودتی .


  ارتباط با ما :

  واحد فروش: 66421477 - 66421356 - 66421287 (021)
  خدمات: 66420995 (021)
  نمابر : 66571222 (021)
  تماس در ساعات و روزهای تعطیل: 09124231707
  وب سایت : www.sepied.com
  ایمیل : info@sepied.com
  آدرس : تهران - خیابان جمهوری - بین باستان و گلشن - ساختمان مروارید - طبقه 5 - واحد 24 .

  مشخصات آگهی :

  نام :
  پاک گستر سپید
  تلفن :
  (021) 66421287 - 66421356 - 66421477
  ایمیل :
  ارسال آگهی :
  چهارشنبه ، 25 آبان ، 1390
  موقعیت آگهی :
  تهران(شیرآلات ، لوله و اتصالات در استان تهران)
  تعداد بازدید :
  44483
      تازه های   در استان تهران (صفحه 1 از 2)  

  سختی گیر- مهندسی آبسان پالایش آب سخت برای مصارف صنعتی و خوراکی مناسب نبوده ، و می تواند سبب تشکیل رسوب در مبدل های حرارتی  ، دیگهای بخار و برجهای خنک کن, لوله ها ،ایجاد سوء هاضمه و بروز بیماری های کلیوی در انسان شود. از روش های معمول در حذف سختی آب ، استفاده از سیستم های سختی گیر تبادل یونی (رزینی) می باشد....

  تهران،شرکت فنی مهندسی آبسان پالایش، تلفن :02122321300-26406424-26406423-09122587830

  18/11/1390

  صنایع هوای فشرده اطلس کاسپین مبدل حرارتی . Distillation Column ------------- ستون تقطیر. After Coller ---------------------- پس خنک کننده. Moisture Separator ----------- جدا ساز رطوبت. Oil Absorber -------------------- جاذب روغن....

  تهران،فاطمه مقدم، تلفن :02133903552

  14/01/1392

  سازنده و تولیدکننده تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی و اجباری ، هدایت حرارتی در جامدات ، هدایت حرارتی در مایعات و گازها ، انتقال حرارت تشعشعی ، جوشش ، چگالش ، مبدل حرارتی  پوسته – لوله ، مبدل حرارتی  دو لوله‌ای ، مبدل حرارتی  صفحه‌ای ، مبدل حرارتی  جریان متقاطع ، مجموعه اندازه‌گیری دما به روش‌های مختلف و ....

  شیراز،radmansanat، تلفن :6359304-0711و 6243424-0711

  18/05/1393

  آموزش جامع ASPEN و ماژول های گوناگون آن طراحی مبدل ‏های حرارتی  باASPEN B – JAC / باغمیشه 5- طراحی‌وبرآورداقتصادی پروژه‌های ‌صنایع‌شیمیایی‌‌با ICARUS ASPEN / باغمیشه 6- طراحی مبدل ‏های حرارتی  با ASPEN HTFS / جاوونی 7- شبیه‌سازی و کنترل دینامیک با Aspen Plus Dynamics / جاوونی 8-...

  تهران،مجد، تلفن :66966925

  10/05/1393

  آموزش جامع طراحی مبدل  های حرارتی  انتشارات اندیشه سرا کتاب های متعددی را درباره درباره طراحی مبدل  های حرارتی  و مباحث مرتبط با آن ها منتشر کرده است، از جمله: 1- طراحی مبدل ‏های حرارتی  باASPEN B – JAC - شامل مبانی طراحی مبدل  های حرارتی  / باغمیشه 2-...

  تهران،مجد، تلفن :66966925

  10/05/1393

  کتاب گاز هیدروژن سولفید H2S و راه‌های مقابله با زی (contactor)، جداکننده‌ی گاز شیرین (sweet gas separator)، جداکننده‌ی دوفازی آمین (Amine Flash Drum)، مبدل حرارتی  آمین-‌آمین (Rich Amine/ Lean Amine Exchanger)، برج احیا (Regeneration Column)، جوش¬...

  تهران،مجد، تلفن :66966925

  10/05/1393

  تاسیسات ساختمان مبدل  های حرارتی  - رطوبت گیر - دستگاه های تزریق ازن - کیت تست کلر ، اکسیدایزر و ضد جلبک - انواع تختهای کنار استخر - پرده آب - اسکیمر ، کفشور ، نردبان ، دایو و خط شنا - جاروب اتوماتیک- ‍ژنراتور ازن -محصولات زیمنس شامل:...

  تهران،رضا عراقی، تلفن :77559396-09194476548

  25/01/1393

  پکیجهای گرمایشی دئوترم و ایتالترم ایتالیا اتومات نمایشگردیجیتال دما قابلیت استفاده در گرمایش از کف سیستم محافظت از یخ زدگی سیستم حفاظت از قفل شدن پمپ دارای دو مبدل حرارتی  قابلیت نصب ترموستات اتاقی سازگار با گاز مایع کلاس حفاظتی تنظیم اتومات شعله جرقه زن الکتریکی راندمان بالا بسیار کم صدا تنظیم دمای آب گرم مصرفی تنظیم دمای رادیاتورها

  اردبیل،امانی، تلفن :0451-4460231

  30/11/1392

  سرویس و نگهداری،چیلر،کولرگازی،اسپلیت،سردوگرم مرکزی جی،بوش،المان،غرب،جابجایی،دست دوم ،چیلر سطحی،مدل سازی چیلر،فنکویل،فنکوئل،قطر ذرات،دمای آب گرم،تبخیر،ژنراتور،مبدل حرارتی ،سانترفیوژ،برودت، سرما،چیلرتک اثره،چیلر بادوام،با رده انرژی،فیلتر هوای کولر،نصب کولر،راه اندازی کولر،سرویس فیلتر، کولرجالب،کولینگ تاور، برج خنک کن،تاسیسات برج،کمپرسور روتاری،کمپرسور ...

  تهران،آرمین، تلفن :88360655-7

  14/11/1392

  طراحی،مشاوره،فروش،تهویه مطبوع،کولرگازی،اسپلیت،چیلر چیلر تراکمی،چیلرسطحی،مدل سازی چیلر،کوار گازی،کولرگازی،فن کوئل،فنکویل،قطر ذرات،دمای آب گرم،تبخیر،ژنراتور،مبدل حرارتی ،سانترفیوژ،برودت،سرما،چیلر تک اثره،چیلر دواثره، چیلر ابارا، چیلر اکو

  تهران،آرمین رضایی، تلفن :88360655-7

  14/11/1392

  آموزش ممیزی و شبیه سازی انرژی در صنعت و ساختمان شبیه سازی انرژی پیشرفته و صنعت توسط نرم افزار(با تمرکز بر پمپ، توربین، کمپرسور، موتور الکتریکی، بویلر، مبدل  های حرارتی ) •کارگاه آموزشی استفاده از شبیه سازی میکرو(CFD)سازی جریان و انتقال حرارت در تجهیزات صنعتی •...

  تهران،دپارتمان انرژی، تلفن :021-66061315

  05/05/1392

  واتربلاست ، رسوب زدایی با آب ، زنگ زدایی با آب صنایع نفت و پتروشیمی ، نساجی ، قند ، کاشی و سرامیک ، سیمان و صنایع ساختمانی برای رسوب زدایی عمیق در مبدل  های حرارتی  ، تخریب و یا لایه برداری از بتن ، رنگ بری و زنگ زدایی عمیق از روی سطوح فقط با قدرت آب و ....

  تهران،شرکت بازرگانی پیشتاز، تلفن :021-66572450

  12/04/1392

  شرکت فنی مهندسی فرتاک طراحان پاسارگاد خانه، فن بویلر، هواساز و برج خنک کننده (کولینگ تاور) و وسایل آتش نشانی ، سختی گیر ، فیلتر شنی ، مخازن و مبدل  ها ، دستگاه تصفیه ، زنت و انواع پکیج های برودتی •اجرای کامل لوله کشی سردو گرم و تهویه گرمایش از کف و رادیاتور و فن کویل •...

  تهران،سهیل ایزدخواه، تلفن :تلفن: 66576725 - 66896210 سهیل ایزدخواه :091233

  13/10/1391

  طراحی تاسیسات مکانیک 000 پوند بر ساعت ساخت کارخانجات ماشین سازی اراک ، 10 دستگاه مبدل حرارتی  بخار –آب ، 3 دستگاه منابع انساط گرم بسته با ظرفیت های 10.000 لیتر ، 2 دستگاه منابع انساط سرد بسته با ظرفیت های 10.000 لیتر ، 4 دستگاه منابع آبگرم کوئلدار بخار با ظرفیت های 15....

  کرج،مهدی شهرجردی، تلفن :09121612959

  07/10/1391

  پکیج های دیواری و زمینی و رادیاتورهای قرنیزی آلپ مبدل حرارتی  یکپارچه تمام مسی با پوشش آلومینیومی مخصوص- جهت جلوگیری از اکسیداسیون مس محفظه احتراق ساخته شده از ورق آلومینیایز مقاوم به درجه حرارت بالا و عایق بندی شده با فیبر مخصوص مشعل با پره های استنلس استیل مقاوم به خوردگی سیستم ضد قیرپاژ پمپ دارای برد الکترونیکی با میکروپروسسور جهت کنترل دقیق ...

  ارومیه،آلپ، تلفن :0441-2249489

  23/01/1391

  شوفاژ دیواری -پکیج های آلپ پکیج های زمینی و دیواری به صورت کویل دارو تک مبدل  و 2 مبدل -هیترهای صنعتی و کارگاهی –فن کویل-کارخانه یخ و یخساز قالبی و حبه ای- کولرهای آبی و گازی-دستگاههای جوجه کشی-شیردوش-شیر سرد کن-آب سرد کن-مه پاش و رطوبت ساز صنعتی والتراسونیک و نازلی-...

  ارومیه،آلپ، تلفن :0441-2249489

  23/01/1391

  معرفی شرکت مهندسی کوشا الکترونیک البرز انجام کلیه پروژه های برنامه نویسی و اینترفیس(Interface)محصولات این شرکت شامل انواع مبدل  با ورودی ولتاژ،جریان،مقاومت،PT100(سنسورهای حرارتی ) به ولتاژ و جریان و همچنین کنترل کننده های سطح می باشد. ...

  کرج،کوشا الکترونیک البرز، تلفن :0261-3521691

  16/10/1390

  پکیج سختی گیر - شرکت مهندسی آبسان پالایش آب سخت برای مصارف صنعتی و خوراکی مناسب نبوده ، و می تواند سبب تشکیل رسوب در مبدل های حرارتی  ، دیگهای بخار و برجهای خنک کن, لوله ها ،ایجاد سوء هاضمه و بروز بیماری های کلیوی در انسان شود. از روش های معمول در حذف سختی آب ، استفاده از سیستم های سختی گیر تبادل یونی (رزینی) می باشد....

  تهران،شرکت مهندسی آبسان پالایش، تلفن :021-22321300-26406423-26406424-09122587830

  09/09/1390

  دستگاه رسوبگیر آب ( مغناطیسی و الکترو مغناطیسی ) سیستم شوفاژ ، موتور خانه ها و مبدل  های حرارتی  . 2 - برج های خنک کننده و پکیج یونیت . 3- چیلرها ، ایرواشرها و تهویه مطبوع . 4- بویلرهای آب ، منابع کویلی . 5- استخر ، سونا ، جکوزی و کارواش . 6- صنایع غذایی و لبنی ، خطوط تولید نوشابه و آب معدنی ....

  تهران،پاک گستر سپید، تلفن :(021) 66421287 - 66421356 - 66421477

  25/08/1390

  خدمات فروش و اجرا تاسیسات ساختمان مبدل  های حرارتی  - رطوبت گیر - دستگاه های تزریق ازن - کیت تست کلر، اکسیدایزر و ضد جلبک - انواع تختهای کنار استخر - پرده آب - اسکیمر، کفشور، نردبان، دایو و خط شنا - جاروب اتوماتیک محصولات زیمنس شامل:...

  تهران،anvari، تلفن :26113496

  06/06/1390

  شرکت صنعت سازان نوین سما طراحی و ساخت انواع مبدل  های حرارتی  خطی U شکل با متریال های متفاوت و سوپر هیت ها طراحی و ساخت ایجکتورهای تولید خلا طراحی و اجرای خطوط لوله (Piping) رفع عیب و راه اندازی خطوط تولید و انجام مهندسی معکوس و تعیین مشخصات واستانداردهای مورد نیاز ساخت وتولید قطعات صنعتی صنایع کشور ....

  تهران،شرکت صنعت سازان نوین سما، تلفن :021-44280116

  02/03/1390

  تهران زیست تامین کننده رزین تبادل یونی مبدل حرارتی  • ایر سپراتور

  تهران،ترابیان، تلفن :22850969

  14/01/1390

  کتاب aspen plus مهندس غلامرضا باغمیشه و مهندس رضا استفاده از DSTWU و RADFRAC، طراحی فرآیندهای الکترولیتی و شبیه‌سازی برج Sour Water Stripper،شبیه‏سازی مبدل ‏های حرارتی  ارتباط با نرم‌افزار ASPEN B-JAC، مدل‌های راکتور در ASPEN Plus،شبیه‏سازی هیدروژناسیون بنزن به سیکلو هگزان استفاده از دو مدل ترمودینامیکی و دو لیست در فلوشیت،فرآیند خنثی‌سازی ...

  تهران،saman، تلفن :66481145

  23/11/1389

 • پنج‌شنبه ، ۶ آذر ، ١٣٩٣

  تبلیغات بنری