• دستگاه رسوبگیر آب ( مغناطیسی و الکترو مغناطیسی )

  دستگاه رسوبگیر آب ( مغناطیسی و الکترو مغناطیسی )

  بازدید کننده محترم در این آگهی قصد داریم یک رسوبگیر جدید آب را معرفی و عرضه نمائیم لطفا جهت انتخاب صحیح دستگاه رسوب گیر آب 8 مورد ذیل را مطالعه و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر از وب سایت ما به آدرس www.sepied.com بازدید و یا با شماره تلفن های ذکر شده در پایان آگهی تماس حاصل فرمائید .


  تعریف :

  دستگاهی است مغناطیسی جهت جلوگیری از ایجاد رسوب و از بین بردن رسوبات قبلی در لوله های آب و تمام سیستم های خانگی و صنعتی که با آب کار میکنند در دو نوع 1- مغناطیسی : که منبع انرژی آن یک مگنت مغناطیسی دائمی میباشد و هزینه تامین انرژی ندارد. 2- الکترومغناطیسی : در این مدل برای تامین انرژی از برق استفاده میشود و نسبت به مدل اول تخصصی تر و میزان اثر گذاری بیشتری دارد . هر دو مدل بدون نیاز به هزینه نگهداری و اپراتوری میباشند و حجمی کوچکتر و قیمت مناسبتر نسبت به رسوبگیرهای دیگر دارند .


  مکانیسم عملکرد رسوبگیر مغناطیسی و الکترومغاطیسی :

  به زبان ساده با اعمال یک میدان مغناطیسی متغیر در مسیر جریان آب، املاح رسوب گذار موجود در آب ( که عمدتا بی کربنات ها هستند) از حالت یونی خارج شده و به حالت مولکولی تبدیل می شوند. که ماحصل آن تبدیل کریستال یونی (کلسیت که ساختار آن چسبنده و سخت است) به کریستال مولکولی (آراگونیت که ساختار آن نرم و غیر چسبان است) می باشد. که این مولکولها به هم ملحق شده و پدیده دانه برفی را بوجود می آورند که به صورت شناور در آب قرار دارند به طوری که نه تنها دیگر رسوب نمی کنند بلکه امکان حذف این دانه های درشت با فیلترهای نسبتا ساده امکان پذیر است. این عمل باعث آزاد شدن آب می شود که نتیجه آن کاهش کشش سطحی و افزایش حلالیت آب است. نکته دیگر اینکه آب مغناطیسی توانایی کندن رسوبات قبلی موجود در لوله ها را دارد. این دستگاه ها هیچ ماده ای به آب اضافه یا از آن کم نمیکنند در واقع با تغییرات فیزیکی توضیح داده شده مانع از تشکیل رسوب آب میشوند بنابرین روی کیفیت آب آشامیدنی تاثیر منفی نمی گذارند و علاوه بر صنعت در محل هایی که از آب برای مصارف آشامیدنی استفاده میشود مانند ساختمانهای مسکونی بدون نگرانی قابل استفاده است.


  مورد مصرف رسوبگیر مغناطیسی و الکترومغناطیسی :

  یکی از مشکلات دستگاههای صنعتی و خانگی که با آب کار می کنند ناشی از جرمی است که درون لوله ها و مخازن این دستگاهها بسته می شود و باعث مشکلات زیادی که در ذیل کاملا ذکر شده مانند : ضخیم شدن جداره مخازن حرارتی  و مصرف انرژی بیشتر جهت گرم کردن آب و در نتیجه سوختن جداره مخزن ، پایین آمدن راندمان دستگاه، کاهش سرعت انتقال آب و اتلاف انرژی در مسیر، کاهش عمر دستگاه ها و لوله ها می شود که سالانه کارخانه جات و خانه دارها مجبورند هزینه و وقتی را صرف تعویض یا تمیز نمودن قطعات و دستگاهها نمایند. کارایی دستگاه رفع مشکلات فوق الذکر و بصورت دقیقتر مشکلات ذکر شده درذیل میباشد :
  1-سیستم شوفاژ ، موتور خانه ها و مبدل  های حرارتی  .
  2 - برج های خنک کننده و پکیج یونیت .
  3- چیلرها ، ایرواشرها و تهویه مطبوع .
  4- بویلرهای آب ، منابع کویلی .
  5- استخر ، سونا ، جکوزی و کارواش .
  6- صنایع غذایی و لبنی ، خطوط تولید نوشابه و آب معدنی .
  7- هتل ها ، رستوران ها ، بیمارستان ها و مراکز دندان پزشکی .
  8- سیستم های خنک کننده نورد دستگاههای چاپ .
  9- دستگاههای تزریق پلاستیک .
  10- خطوط نورد فلزات .
  11- کوره های القایی ، خطوط و قالبهای ریخته گری ، پرس هیدرولیک .
  12- کارخانجات نساجی ( شستشو ی الیاف ) .
  13- کشاورزی ( آبیاری بارانی و قطره ای) .
  14- سیستم های خانگی نظیر کولر آبی ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، قهوه جوش و شیر آب گرمکن و آب سرد کن .
  15- کارگاههای تولید و تکثیر ماهیان خاص و پرورش ماهیان گرمابی و سردآبی .
  16- کارگاهای پرورش ماکیان اعم از مرغداری های تخم گذار و گوشتی .
  17- دامداریها وگاوداریهای شیری .


  آثار مخرب رسوبات :

  1- ایجاد خردگی و پوسیدگی از طریق الکترولیز بین لایه رسوب و فلز بدنه در تمام سیستم هایی که با آب کار میکنند.
  2 - تجمع رسوب در لوله ها باعث کند شدن حرکت آب گرم در لوله شده در نتیجه آب گرم قبل از رسیدن به محل مصرف دوباره خنک میشود.
  3- ضخیم شدن جداره مخازن حرارتی ، درنتیجه مصرف حرارت بیشتر برای گرم کردن آب که باعث سوختن و فرسوده شدن جداره مخازن حرارتی  میشود.
  4- مسدود شدن لوله ها و شیرها که باعث کاهش جریان آب و کوتاه شدن عمر آنها میشود.
  5- کاهش راندمان کار مبدل  ها و موتور خانه ها.
  6- سوراخ شدن لوله ها در اثر استفاده از مواد شیمیایی و جرم گیرها برای رسوب زدایی.
  7- رسوب ایجاد شده بر منافذ آبپاش ها و قطره چکانها و کاهش دبی و ایجاد اخلال در آبیاری مناسب .
  8- کاهش راندمان کار لوازم حرارتی  و برودتی ماند آب گرمکن ، پکیج ، برج های خنک کننده و کندانسور ها.
  9- رسوب ایجاد شده بر روی سطوح المنت ها ماند عایقی قوی در برابر انتقال حرارت عمل نموده و در نتیجه در اینگونه لوازم از قبیل انواع لوازم خانگی ، پکیج ها و ... بواسطه ایجاد رسوب شاهد اتلاف انرژی زیادی هستیم .
  10- ترکیدن لوله ها بر اثر فشار بیش از حدی که به دلیل گرفتگی بر آنها وارد می گردد .
  11- رسوب ایجاد شده در سیستم های آب خوری طیور نظیر نیپل که در پایان دوره با مصرف مبالغ هنگفتی با مواد شیمیایی رسوب زدایی می شود .


  مزایا نسبت به رسوبگیرهای دیگر :

  1)مهمترین نکته این که این دستگاه هیچ ماده ای به آب اضافه یا از آن کم نمی کند و در مدل الکترومغناطیسی حتی تماس مستقیم با آب نداشته بنابرین هیچ گونه تاثیر منفی بر روی آب آشامیدنی نمی گذارد و بدون نگرانی در هر محل با هر نوع مصرف آبی قابل اجرا است .
  2)قیمت پایین تر .
  3)حجم کمتر ( فضای بسیار کمی را اشغال میکند و جزئی از لوله آب میشود. )
  4)نیاز به صرف هزینه و وقت جهت نگهداری و اپراتوری ندارد.
  5)نصب و راه اندازی ان بسیار ساده بوده و حتی توسط خود مصرف کننده با مطالعه کاتالوگ و CD مربوطه امکان پذیر است .
  6)بدلیل حجم بسیار کوچک آن در هر مکانی قابل نصب و استفاده است.


  تفاوت مدل مغناطیسی و الکترومغناطیسی :

  1)مدل مغناطیسی با دارا بودن مگنت ( آهن ربا ) مغناطیسی انرژی لازم خود را تولید میکند و نیاز به مصرف انرژی نداشته و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی میشود ولی بدلیل اینکه این تولید انرژی آن بسته به دبی آب دارد و به مرور با گذشت زمان ضعیف میشود میزان شدت تاثیر گذاری آن نسبت مدل الکترومغناطیسی کمتر است و مدل الکترو مغناطیسی با مصرف برق کار میکند.
  2)برای نصب مدل مغناطیسی باید بخشی از لوله را به اندازه طول رسوبگیر برش داده و رسوبگیر را جایگزین لوله در آن محل نمود ولی در مدل الکترومغناطیسی آنتن هایی به صورت سیم پیچ به رسوبگیر وصل میشوند که باید آنها را در فواصل معیین به دور لوله مورد نظر پیچاند و دیگر نیاز به برش لوله نبوده و نصب آن ساده تر بوده و به راحتی قابلیت جابجایی دارد و بر روی لوله های فلزی و پلاستیکی قابل اجرا است.
  3)قیمت مدل مغناطیسی به دلیل وجود مگنت ( آهن ربا ) در آن نسبت به مدل الکترومغناطیسی بالاتر است.
  4)مدل مغناطیسی معمولا بر روی لوله هایی تا قطر 2 اینچ وجود دارد و بالاتر از آن را تحت پوشش قرار نمی دهد ولی مدل الکترومغناطیسی معمولا برای لوله هایی تا قطر 8 اینچ وجود داشته و برای قطرهای بالاتر تا 40 اینچ هم طبق صفارش مصرف کننده ساخته میشود.


  خدمات و گارانتی :

  1)مشاوره قبل از خرید .
  2)فروش به قیمت روز .
  3)نصب و راه اندازی در محل و یا ارائه CD آموزش نصب .
  4)3 سال گارانتی .


  دیگر محصولات ما :

  مشاوره ، عرضه و فروش انواع دستگاههای تصفیه آب به روشهای مختلف برای کاربری های متفاوت خانگی ، صنعتی و تجاری شامل :
  1)دستگاه تصفیه آب آشامیدنی خانگی از 3 تا 7 مرحله ای با سیستم فیلتراسیون و اسمز معکوس ( RO ) .
  2)دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس ( RO ) صنعتی برای مرغداری ، نساجی ، صنایع غذایی ، آزمایشگاهها ، نوشابه سازی ، جت موتور ها ، تولیدات شیمیایی و دیگر صنایع .
  3)سیستم تصفیه ورودی ساختمان ( فیلتراسیون ) .
  4)دستگاه های ضد عفونی و گند زدای آب ( UV ) ( تزریق گاز ازن O3 ) ( تزریق کلر CI2 ) برای استخر ، خانگی ، صنایع غذایی و بهداشتی ، آزمایشگاهی و... .
  5)انواع تصفیه آب تجاری و نیمه صنعتی برای رستورانها ، آشپزخانه ها ، هتل ها ، مغازه ها و... .

  6)انواع رسوب گیرهای کوچک و بزرگ خانگی و صنعتی برای سیستم های حرارتی  و برودتی .


  ارتباط با ما :

  واحد فروش: 66421477 - 66421356 - 66421287 (021)
  خدمات: 66420995 (021)
  نمابر : 66571222 (021)
  تماس در ساعات و روزهای تعطیل: 09124231707
  وب سایت : www.sepied.com
  ایمیل : info@sepied.com
  آدرس : تهران - خیابان جمهوری - بین باستان و گلشن - ساختمان مروارید - طبقه 5 - واحد 24 .

  مشخصات آگهی :

  نام :
  پاک گستر سپید
  تلفن :
  (021) 66421287 - 66421356 - 66421477
  ایمیل :
  ارسال آگهی :
  چهارشنبه ، 25 آبان ، 1390
  موقعیت آگهی :
  تهران(شیرآلات ، لوله و اتصالات در استان تهران)
  تعداد بازدید :
  54310
      تازه های   در استان تهران (صفحه 1 از 6)  

  سختی گیر- مهندسی آبسان پالایش آب سخت برای مصارف صنعتی و خوراکی مناسب نبوده ، و می تواند سبب تشکیل رسوب در مبدل های حرارتی  ، دیگهای بخار و برجهای خنک کن, لوله ها ،ایجاد سوء هاضمه و بروز بیماری های کلیوی در انسان شود. از روش های معمول در حذف سختی آب ، استفاده از سیستم های سختی گیر تبادل یونی (رزینی) می باشد....

  تهران،شرکت فنی مهندسی آبسان پالایش، تلفن :02122321300-26406424-26406423-09122587830

  18/11/1390

  صنایع هوای فشرده اطلس کاسپین مبدل حرارتی . Distillation Column ------------- ستون تقطیر. After Coller ---------------------- پس خنک کننده. Moisture Separator ----------- جدا ساز رطوبت. Oil Absorber -------------------- جاذب روغن....

  تهران،فاطمه مقدم، تلفن :02133903552

  14/01/1392

  در زمینه ی شبیه سازی فرایند باغمیشه طراحی مبدل ‏های حرارتی  باASPEN B – JAC- باغمیشه طراحی مبدل ‏های حرارتی  باASPEN HTFSجاوونی طراحی ‌و برآورد اقتصادی ‌‌ ASPEN ICARUS- باغمیشه مرجع کامل HYSYS ASPEN – باغمیشهاصول شبیه‌‌سازی با plus ASPEN -...

  تهران،مجد، تلفن :66966925

  29/10/1394

  درارتباط با طراحی مبدل  و مخازن انتشارات اندیشه سرا در ارتباط با طراحی مبدل  و مخازن منتشر کرده است: طراحی مبدل ‏های حرارتی  باASPEN B – JAC- باغمیشه طراحی مبدل ‏های حرارتی  باASPEN HTFSجاوونی طراحی و شبیه‌سازی مبدل ‌های حرارتی  -...

  تهران،مجد، تلفن :66966925

  29/10/1394

  NACE2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  اصفهان،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  ASTM 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791برچسب‌ها: as

  تهران،RAJA rajaei، تلفن :

  27/09/1394

  API 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791برچسب‌ها: as

  اشنوبه،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  ISO 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791برچسب‌ها: as

  تنگستان،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  BSI 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791برچسب‌ها: as

  قم،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  ASME 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  اصفهان،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  IEC 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  تهران،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  EN 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  اردبیل،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  IEEE 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  اردستان،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  DIN 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  اشنوبه،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  AASHTO 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  بوشهر،استانداردهای مهندسی، عمران، سازه و تاسیسات، تلفن :44659791

  27/09/1394

  ASHRAE 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  سرابله،REZAEI، تلفن :44659791

  27/09/1394

  UL 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  اصفهان،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  SAE 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  اسلامشهر،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  MIL-STANDARD 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  بازرگان،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  JIS 2016 TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===44659791برچسب‌ها: as

  بومهن،REZAEI، تلفن :

  27/09/1394

  آموزش جامع ASPEN و ماژول های گوناگون آن طراحی مبدل ‏های حرارتی  باASPEN B – JAC / باغمیشه 5- طراحی‌وبرآورداقتصادی پروژه‌های ‌صنایع‌شیمیایی‌‌با ICARUS ASPEN / باغمیشه 6- طراحی مبدل ‏های حرارتی  با ASPEN HTFS / جاوونی 7- شبیه‌سازی و کنترل دینامیک با Aspen Plus Dynamics / جاوونی 8-...

  تهران،مجد، تلفن :66966925

  18/05/1394

  آموزش جامع طراحی مبدل  های حرارتی  انتشارات اندیشه سرا کتاب های متعددی را درباره درباره طراحی مبدل  های حرارتی  و مباحث مرتبط با آن ها منتشر کرده است، از جمله: 1- طراحی مبدل ‏های حرارتی  باASPEN B – JAC - شامل مبانی طراحی مبدل  های حرارتی  / باغمیشه 2-...

  تهران،مجد، تلفن :66966925

  18/05/1394

  کتاب گاز هیدروژن سولفید H2S و راه‌های مقابله با زی (contactor)، جداکننده‌ی گاز شیرین (sweet gas separator)، جداکننده‌ی دوفازی آمین (Amine Flash Drum)، مبدل حرارتی  آمین-‌آمین (Rich Amine/ Lean Amine Exchanger)، برج احیا (Regeneration Column)، جوش¬...

  تهران،مجد، تلفن :66966925

  18/05/1394

  ISO استانداردهای سازمان بین المللی استاندارد TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  بینالود،yyyyt، تلفن :

  22/12/1393

  API استانداردهای انجمن پترولیوم آمریکا در زمینه نف TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  ازنا،2qqqq، تلفن :

  22/12/1393

  ASME استانداردهای انجمن مهندسین مکانیک آمریکا TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  کرج،hhh، تلفن :

  22/12/1393

  ASTM استانداردهای انجمن تست مواد آمریکا TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  دشتستان،ggg، تلفن :

  22/12/1393

  ACI استانداردهای انجمن بتون آمریکا TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  تویسرکان،rrr، تلفن :

  22/12/1393

  BSI استانداردهای مؤسسه ی استانداردهای بریتانیا TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  قم،ggghh، تلفن :

  22/12/1393

  DIN استانداردهای مؤسسه استانداردهای آلمان TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  ایوان،fff، تلفن :

  22/12/1393

  DIN استانداردهای مؤسسه استانداردهای آلمان TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  ایوان،ffflllllll، تلفن :

  22/12/1393

  CEN(EN) استانداردهای کمیته استاندارد سازی اروپا TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  دیواندره،gggf، تلفن :

  22/12/1393

  UL استانداردهای آزمایشگاههای ایمنی TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  کلارآباد،yuiop، تلفن :

  22/12/1393

  AGMA استاندارد های انجمن تولید کنندگان چرخ دنده ام TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  خلخال،mmmm، تلفن :

  22/12/1393

  ASHRAE استانداردهای سرمایش و گرمایش دما در ساختمان TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  اردستان،iiii، تلفن :

  22/12/1393

  AWS استانداردهای انجمن جوشکاری آمریکا TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  برازجان،ddd، تلفن :

  22/12/1393

  CIVIL استانداردها وهند بوک مهندسی عمران (MERRITT) TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  بهار،sss، تلفن :

  22/12/1393

  CIVIL استانداردها وهند بوک مهندسی عمران (MERRITT) TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  بهار،sss، تلفن :

  22/12/1393

  NFPA استاندارد در زمینه تجهیزات و وسائل مهار آتش TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  قرچک،rexxx، تلفن :

  22/12/1393

  تاسیسات ساختمان مبدل  های حرارتی  - رطوبت گیر - دستگاه های تزریق ازن - کیت تست کلر ، اکسیدایزر و ضد جلبک - انواع تختهای کنار استخر - پرده آب - اسکیمر ، کفشور ، نردبان ، دایو و خط شنا - جاروب اتوماتیک- ‍ژنراتور ازن -محصولات زیمنس شامل:...

  تهران،رضا عراقی، تلفن :44013882-09194476548

  12/11/1393

  IESNA استانداردهای انجمن مهندسی روشنایی TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  تجریش،qwsxxx، تلفن :

  18/09/1393

  ANSI استانداردهای مؤسسه ملی استانداردهای آمریکا TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  دره شهر،hhhgn، تلفن :

  18/09/1393

  CEN(EN) استانداردهای کمیته استاندارد سازی اروپا TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  آران و بیدگل،oioplk، تلفن :

  18/09/1393

  UL استانداردهای آزمایشگاههای ایمنی TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  اشتهارد،iok,mjj، تلفن :

  18/09/1393

  NEMA استانداردهای انجمن وسائل برقی TEMA استانداردهای انجمن تولیدکنندگان مبدل  های حرارتی  آمریکا IPS استانداردهای نفت ایران UBC کدهای ساختمان سازی وزلزله و... 09121713432===446597791

  تنگستان،trffgggg، تلفن :

  18/09/1393

 • یکشنبه ، ٢۵ بهمن ، ١٣٩۴

  تبلیغات بنری